• Tüm Kategoriler
   • WhatsApp
   • Kapıda Ödeme

   Seçiminizi Daraltın

   Sadece

   Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

   Hamam ve Sauna Tasarımlarında Geleneksel Motifler Modern Çizgiler İle Buluşuyor


    

   Kuzey ülkelerinden esen ‘Hygge’ rüzgarları, kişilere soğuk kış günlerinde sıcak ve samimi ortamlar yaratarak kendilerini mutlu edebilecekleri bir düşünce biçimi sunuyor.

    

   Yoğun geçen bir günün ardından hem arınma hem de rahatlama amacıyla kendimizi içerisine attığımız banyolar, zamanla birer spa işlevi de görmeye başladı. Çok eski zamanlardan bu yana kültürümüzde büyük bir yer edinen hamamlar ise artık evlerimize giriyor.

    

   2019 yılı hamam ve sauna tasarımlarında sadelik ön plana çıkmakta olup, ince detaylar ve doğal dokular daha fazla kullanılacak.

    

   Formlar, hacimler ve malzemeler arasındaki uyum ince metal parçalar ve zarif mermer detaylar ile sade ve estetik bir görüntü kazandıracak. Ahşap renk ve dokular, sauna ve hamamlarda hakimiyet kuracak, ahşap ile beyaz geçişleri ise sıklıkla tercih edilecek.

    

   Hamamlarda gri, bej ve mavi tonlarındaki doğal mermer dokular birbirleri ile geçişli kullanılarak farklı dokular ve desenler elde edilerek aydınlatma ile beraber ortamın daha mistik ve ferah görünmesini sağlamakta.        

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.