• Tüm Kategoriler
   • WhatsApp
   • Kapıda Ödeme

   Ledli Flat Lamba - Kovansız Sıva Üstü Havuz Aydınlatması

   Fiyat:
   3.841,04 TL
   720,20 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Kargo Bedava
   LEDLİ Flat Halogen I" Kovansız Sualtı Aydınlatma Lambası
   Çerçeve ve gövde beyaz ABS'den mamul. Aşağıda belirtilen led ampul devreleri ile ve 2,5 m uzunluğunda kablosu ile komple.

   UYARI !: LED ampullü flat halogen uygulamalarında garantinin geçerli olabilmesi için orjinal lamba kablosu veya muadili eksiz bir kablo kullanılmalıdır. Özel sualtı eki yapılması dışındaki  kablo eki uygulamalarında garanti geçerli değildir.

   NOT: 10 adedin üzerinde çoklu uygulamalar için veya istek üzerine Merkezi Kontrol Panelli, Özel Işık Animasyonlu uygulamalar yapılabilir! Lütfen fiyat sorunuz!

   Uyarı: Havuz duvarındaki kablo deliğini gerektiğinde havuz dışından kolaylıkla müdahale edilebilmesi için su hattından 65 cm aşağıda olacak şekilde belirleyiniz.

   1- Istavrozu fotoğrafta görüldüğü gibi iki vida ile çok sıkmadan ve duvardaki kablo çıkışı merkeze gelecek şekilde yerine sabitleyin.


   2- Lambanın montaj deriniği dikkate alınarak bir kablo sarım uzunluğu belirleyin ve ıstavroza fotoğrafta görüldüğü gibi sarın.

   Not: Istavroza kolay montajı için kablo sarım bitiş noktasının ıstavrozdaki montaj setlerinin altına gelmediğine emin olun


   3- Lambanın tırnakları ve yuvaları üst üste gelecek şekilde hafif ittirdiğinizde lamba yerine oturacaktır.


   4- Lambanın çerçevesini vida delikleri ve istavrozdaki yuvalar üst üste gelecek şekilde yerleştirin ve vidalarıyla yerine sabitleyin. 
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu051116LPW
   MarkaGemaş Havuz
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.