• Tüm Kategoriler
   • WhatsApp
   • Kapıda Ödeme

   Seçiminizi Daraltın

   Sadece

   Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

   Havuz Temizleme Robotları

   Yüzme, süs havuzu, gölet ve su depolarının temizliği, işletme maliyeti açısından önem taşımaktadır. Olimpik Havuz, aquapark, gölet ve özel ev havuzu işletmecilerinin de bildiği gibi havuz bakımında zor ve en önemli işlerin başında düzenli havuz içi temizliği ve havuz dezenfeksiyonu gelir. Açık havuzlarda farklı yollarla yaprak, çöp, toz ve partiküller havuz suyunun kalitesini bozmaktadır. Bu partiküllerin ağır olanları havuz tabanına çökerler, hafif olanlarda havuz suyu çöktürücüsü veya topaklayıcı kimyasalı ile bir süre havuzda asılı kaldıktan sonra dibe çökmesi sağlanır. Havuzun dibine çöken toz ve partiküller manuel havuz temizlik süpürgesi ile havuz operatörü tarafından havuz dip temizliği yapılarak filtreye gönderilir. Havuz kum filtresinde kalan pislikler, filtre ters yıkama ( Backwash) yapılarak kanalizasyona atılır. Bu işlemde hem havuzdaki suyunuz hem de kimyasalınız boşa gitmiş olur.

   Dolphin Havuz Robotu

   Dolphin Havuz robotu Filtrelemeyi kendi içinde yaptığından, havuz kimyasalından, ilave edilecek sudan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Dolphin otomatik havuz robotu sektöründe, en son teknoloji ve yazılım ile geliştirilip imal edilmiş profesyonel otomatik havuz temizleme robotudur. Otomatik havuz temizleme robotu modellerine göre hem havuzun dibini ve duvarlarını da temizleyerek suya kristal berraklığı verir. Havuz temizleme robotu kullanarak bütün bu işlerden tasarruf etmiş olursunuz.

   Havuz robotu alınırken dikkat edilmesi gerekenler

   Otomatik Havuz süpürgesi alırken genelde temizlik yapılacak havuzun ticari ve özel havuz mu olduğuna ve havuzun uzunluğuna göre tercih edilmelidir. Eğer alacağınız havuz robotunun kapasitesi kullanacağınız havuzda uygun değilse, üründen verim alamayabilirsiniz.

   Bu havuz robotların bazıları uzaktan kumandalı bazıları ise uzaktan  kumandasız olarak satılmaktadır. Uzaktan kumandalı robotlarda, robotu havuzun içinde isteğiniz yerine yönlendirme yapabilir ve robotun duvara çıkıp çıkmamasını ve otomatik havuz süpürgesinin kaç saat çalışacağı gibi ayarlamaları yapabilirsiniz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.